Bayan Basketbol Takimimizin Topuk Yaylasi Kampi Başladi

18.09.2012

Bayan Basketbol Takimimizin Topuk Yaylasi Kampi Başladi

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın 1 hafta sürecek Topuk Yaylası Kampı başladı. Kraliçelerimiz kamp boyunca Bolu’da düzenlenecek bir turnuvaya da katılacak.

Eylül ayı başında İstanbul’da yaptığı antrenmanlarla sezonu açan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın Düzce’nin Kaynaşlı İlçesi’nde bulunan Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’ndeki hazırlık kampı 24 Eylül Pazartesi gününe kadar sürecek.

Takımımız bu kamp sırasında, 21-24 Eylül tarihleri arasında Bolu Belediyesi tarafından düzenlenecek bir turnuvaya da katılacak. Maçları Bolu Spor Salonu’nda oynanacak Bolu Belediyesi Turnuvası’nda Fenerbahçemizden başka İstanbul Üniversitesi,  TED Ankara Kolejliler ve Samsun Basketbol Takımları mücadele edecek. Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız Bolu’daki turnuva boyunca 4 hazırlık maçı oynayacak. Turnuvanın programı şöyle

21 Eylül 2012 Cuma
FENERBAHÇE -İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ / 16.00
TED Ankara Kolejliler - Samsun Bk / 18.30

22 Eylül 2012 Cumartesi
FENERBAHÇE - TED ANKARA KOLEJLİLER / 16.00
İstanbul Üniversitesi - Samsun Bk / 18.30

23 Eylül 2012 Pazar
FENERBAHÇE - SAMSUN BK / 16.00
İstanbul Üniversitesi - TED Ankara Kolejliler / 18.30

24 Eylül 2012 Pazartesi
3’üncülük maçı / 13.00
Final  / 15.30

İkinci turnuvaya Kayseri’de katılacaklar

Topuk Yaylası kampının ardından İstanbul’a dönerek hazırlıklarını Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena’da yapacağı antrenmanlarla sürdürecek olan Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımız, sezon öncesi ikinci hazırlık turnuvası için Kayseri’ye gidecek. Takımımız 29 Eylül-4 Ekim tarihleri arasında Kayseri Kadir Has Kongre Merkezi ve Spor Salonu’nda düzenlenecek ve 6 takımın mücadele edeceği 6. Erciyes Cup Turnuvası’na katılacak.

Takımımız bu turnuvanın da ardından, 17 Ekim Çarşamba günü Ankara’da Galatasaray ile oynayacağı Cumhurbaşkanlığı Kupası maçıyla, yeni sezondaki ilk resmi mücadelesine çıkacak.