Bayan Voleybol Takimimiz Yeni Sezona Hazirlaniyor

19.07.2012

Bayan Voleybol Takimimiz Yeni Sezona Hazirlaniyor

Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı, 2012-13 sezonu hazırlıklarını sürdürüyor. Sezona yine ’mutlak başarı’ hedefiyle başlayacak olan Sarı Meleklerimiz, aramıza yeni katılan isimlerin varlığı ve taraftarlarımızın sonsuz desteği ile bu sezon da başarıya uzanacaklarına inanıyorlar...

Her sezon başarıdan başarıya koşan sporcularımızdan Seda Tokatlıoğlu, Eda Erdem, İpek Soroğlu, Nihan Güneyligil, Merve Dalbeler, Duygu Bal, Yeon Koung Kim yeni sezonda da takımımızın kadrosunda yer alacak.

Taraftarlarımızı ve camiamızı, Avrupa’da ve ligde kupalar kaldırmaya alıştıran Takımımıza, yine bu doğrultuda, yeni sezon için birbirinden değerli birçok isim transfer edilmiştir.

Takımımıza yeni katılan yabancı oyuncular Paula Pequeno, Marianne Steinbrecher, Berenika Okuniewska; Türk oyuncular ise Nilay Özdemir, Elif Ağca Öner, Meryem Çalık, Elif Başaran, Gökçen Denkel olmuştur.

Yapılan transferler neticesinde, Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı, başarı inancı ve hırsı ile yeni sezona başlayacaktır.

Geçtiğimiz sezonlarda Kulübümüze hizmet eden, sözleşme yenilenmeyen, bu sezon aramızdan ayrılan sporculardan Naz Aydemir, Yağmur Koçyiğit, Didem Ege, Fabiana Claudino, Logan Tom ve sözleşmesi devam ettiği için 300.000 Euro bonservis bedeli karşılığında Eczacıbaşı Vitra’ya transfer olan Liubov Shashkova’ya da kariyerlerinde başarılar diliyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ