Bayburt Maçi Hazirliklari Tamamlandi

15.12.2014

Bayburt Maçi Hazirliklari Tamamlandi

Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası’nda 16 Aralık Salı günü deplasmanda Bayburt Grup Özel İdare ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, Can Bartu Tesislerimizde bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla tamamladı.


Takımımızın bugünkü antrenmanını eski futbolcularımızdan Brian Nielsen de izledi.


Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetimindeki antrenman saat 10.00’te başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Antrenman iki grup halinde gerçekleştirildi. Bir grup salonda yaptıkları kuvvet çalışmasının ardından sahada yaptıkları dayanıklılık koşusuyla antrenmanı tamamladı. Diğer grup ise sahada koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde gerçekleştirilen 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından, dar alanda çift kale maçla sürdürdü. Antrenman bireysel çalışmalarla noktalandı.

 

Hakan Cinemre ve Serdar Kesimal, tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdürdü.

 

Bu antrenmanla hazırlıklarını tamamlayan Takımımız, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak uçakla önce Erzurum’a, Erzurum’dan da karayoluyla Bayburt’a gidecek.


Nielsen Antrenmanı izledi

Fenerbahçemizin bugünkü antrenmanını Danimarkalı eski oyuncumuz Brian Steen Nielsen de izledi. 1993-1995 yılları arasında sarı lacivertli formamızı ıslatan Nielsen, Can Bartu Tesisleri’nin ardından Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’ni de ziyaret etti.

 

Fenerbahçemizin 18 kişilik Bayburt kadrosu

Fenerbahçemizin kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Mert Günok, Erten Ersu, Savaş Polat, Hasan Ali Kaldırım, Selçuk Şahin, Egemen Korkmaz, Bekir İrtegün, Caner Koca, Diego Ribas, Mehmet Topuz, Muhammed Akarslan, Alper Potuk, Michal Kadlec, Pierre Webo, Uygar Mert Zeybek, Erman Taşkın, Aziz Ceylan, Ramazan Civelek