Bekir İrtegün: "deplasmanda Birakilan 2 Puan Bizi Üzdü"

20.10.2012

Bekir İrtegün: "deplasmanda Birakilan 2 Puan Bizi Üzdü"

Oyuncumuz Bekir İrtegün, karşılaşmanın son 5 dakikasında rakip üzerindeki baskıyı arttırdıklarını belirterek, "Zor bir karşılaşma oldu. Bursaspor, seyirci desteği ile iyi oynadı. Onlar da goller kaçırdı, Volkan kritik kurtarışlar yaptı. Son 5 dakikada kornerlerle boğduk ama golü bulamadık. Burada alınacak 3 puan önemliydi" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Bekir İrtegün, "Bu akşam zor bir karşılaşma oldu. Pozisyonlara giren arkadaşların tercihine sadece ben değil tüm takım üzüldük. Gönül isterdi ki galip gelelim. Milli takım dönüşleri zor oluyor, özellikle de milli takıma çok oyuncu veren takımlar için. Bunu bahane olarak söylemiyorum. Yoğun bir tempo bizi bekliyor aynı istekli Fenerbahçe’yi yansıtırız umarım" açıklamasında bulundu.

Ciddi bir sakatlık döneminin ardından ilk on birde görev alan Serdar Kesimal’ın da başarılı bir oyun sergilediğini dile getiren Bekir İrtegün, "Hocamızın tercihi, beni de sağ bekte oynatabilirdi, Serdar çıktı oynadı, uzun zamandan sonra ilk defa oynadı. Kendisi için böyle bir deplasmanda ve stresi yüksek haftada oynamak zor. Serdar’ı tebrik ediyorum, elinden geleni yaptı. Çok zor günler yaşadık belki daha da yaşayacağız. Bize skorlar da lazım burada alınacak 3 puan önemliydi" ifadelerini kullandı.