Bekir İrtegün: "en İyisi Olmak İçin Daha Çok Çalişacağiz"

22.07.2013

Bekir İrtegün: "en İyisi Olmak İçin Daha Çok Çalişacağiz"

Başarılı savunma oyuncumuz Bekir İrtegün, yeni sezona iyi bir başlangıç yaptıklarını ve en iyisi olmak için mücadele edeceklerini söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşu açıklamalarda bulunan İrtegün, “Her sezon başı, her takımda olduğu gibi biz de bir yenilenme sürecine girdik. İki hazırlık maçı oynadık ve iyi sonuçlar aldık. Kısa bir süre sonra Şampiyonlar Ligi’ne katılabilmek için eleme maçımız var ve iyi bir takımla oynayacağız. Dediğim gibi en iyi olmak için çalışıyoruz ve daha da çok çalışacağız” dedi.

Yeni sezon öncesi yapılan transferlerin kaliteli isimler olduğuna vurgu yapan Bekir İrtegün, “Takımımız çok kaliteli isimler katıldı. Bruno Alves, Michal Kadlec ve diğer arkadaşlarımız, ben hepsine hayırlı olsun diyorum. Takımda sadece defans bölgesinde değil, birçok mevkide rekabet var. Herkes buna alışkın. Herkes üstüne düşeni yapacaktır. Ben de kalmak için elimden geleni yapacağım” ifadelerini kullandı.

Defans bölgesindeki takım arkadaşı Bruno Alves ile olan iletişimine de değinen başarılı oyuncu, “Geleli kısa bir süre oldu. Alves iyi bir insan. Takıma yeni katılan her oyuncu iyi. Bizim takımımızın ortamı çok iyi. Onca olay yaşandı ama takımın bunlardan sıyrılıp yoluna devam etmesi büyüklüğünü gösterir. Tabi bundan yöneticilerimizin ve taraftarımızın payı çok büyük” diye konuştu.