Bekir İrtegün: "ikinci Yaridaki Oyun Bize Galibiyet Getirdi"

26.01.2013

Bekir İrtegün: "ikinci Yaridaki Oyun Bize Galibiyet Getirdi"

Oyuncumuz Bekir İrtegün, maçın başından sonuna kadar önde oynamaya çalıştıkların söyleyerek, ikinci yarıda daha iyi bir oyun sergilediklerini belirtti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Bekir İrtegün, "Maçın sonuna kadar önde oynamaya çalıştık ve başarılı olduk. Topu ön tarafa taşıdığımız halde gol yedik. Gaziantepspor’un süratli oyuncuları var. İlk yarı 1-0 bitti. İkinci yarıda daha iyi oynadık. Kendi aramızda da maçı alabileceğime inandık. İkinci yarıda daha diri gözüktük. Bu galibiyetle moral kazandık. Lig çözülmeye başlayacaktır. Kötü oynasak da maç kaybetmek istemiyoruz" diye konuştu.

Takım içerisinde yapılan konuşmaların temelinde galibiyet serisi yakalamak olduğunun da altını çizen başarılı oyuncu, "Arkadaşlarımızla da konuşurken sahada da bazı şeyleri göstermemiz gerektiğini söylüyoruz. Takım halinde önde kaldık. Konuştuklarımızı sahaya yansıtmamız gerek. Biz galibiyet serisi yakalamak istiyoruz. İstediğimiz oyunu sahaya da yansıtacağız. Türkiye Ligi mücadele anlamında zor bir lig" ifadelerini kullandı.