Bekir İrtegün: "kazanmak İçin Oynuyoruz Ve Sonunda Başariyoruz"

21.09.2014

Bekir İrtegün: "kazanmak İçin Oynuyoruz Ve Sonunda Başariyoruz"

Oyuncumuz Bekir İrtegün, kapanan takımlara karşı zorlandıklarını ve buna göre çalışmalar yaptıklarını belirterek, "Biz kazanmak için oynuyoruz ve elinde sonunda başarıyoruz" diye konuştu.


Maçın ardından yayınca kuruluşa konuşan Bekir İrtegün, "İki haftadır kapanan takımlara karşı zorlanıyoruz. Antrenmanlarda bunlar üzerine çalışıyoruz. Duran toptan falan bir gol bulsak güzel olacak ama biz büyük takımız biz Fenerbahçeyiz bir şekilde açmamız gerekiyor. Biz kazanmak için oynuyoruz ve elinde sonunda başarıyoruz" dedi.


Bireysel performansı ile ilgili soruya Bekir, "Ben iyi oynuyorsam sağımdaki solumdaki önümdeki arkadaşlarım sayesinde. Elimizden geleni yapıyoruz. 11 oyuncu hep iyi oynayamıyor arada kötü performanslar da oluyor ama biz birbirimiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz" yanıtını verdi.


Emre ile Emenike arasında maç içinde yaşanan diyalog içinse başarılı oyuncu, "Emre ve Emenike arasındaki olayda büyütecek bir şey yok. Sahada olan kazanma hırsından dolayı. Arada böyle gerginlikler oluyor çok küçük bir olay. Biz çok büyük badireler atlattık. Her şey hırstan. Sahada duygular çok yüksek oluyor. Küçük ve büyütülmeyecek bir olay. Taraftarımıza çok teşekkür ediyorum kısa sürede Emenike’yi alkışladılar. Onlarda kazanma hırsından dolayı ilk önce fevri davranmışlardı sonradan alkışladılar" ifadeleri kullandı.