Bekir: "rakibimiz Çok İyi Oynadi"

05.11.2011

Bekir: "rakibimiz Çok İyi Oynadi"

Oyuncumuz Bekir İrtegün, Sivasspor karşısında istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını söyledi ve mağlubiyetten de olumlu şeyler çıkarmak gerektiğini ifade etti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Bekir İrtegün, "27 maçtır yenilmezlik bir serimiz vardı. Keşke bu seriyi iyi oynadığımız bir maçta sonlandırsaydık" dedi.

Sivasspor’u tebrik eden Bekir, "Karşımızda çok istekli bir takım vardı. Rakibimizi yerden göğe kadar tebrik ediyorum. Çok iyi oynadılar" diye konuştu.

Fiziksel yorgunluk yaşadıklarını söyleyen Bekir, "Bu akşam bahaneler olabilir onların arkasına sığınmamamız gerekiyor. Bütün takımlar aynı periyotta oynuyor. Pazartesi akşamı 10 kişiyle çok iyi mücadele ederek galibiyet almıştık. Bunu devam ettirmemiz gerekiyordu. Kaybetsek bile bu akşam iyi mücadele edemediğimiz oyuna üzülüyorum. Belki bundan da dersler çıkarabiliriz. Mağlubiyetten de olumlu şeyler çıkarmak gerekiyor. Hepimiz bunu kaldırabilecek kapasitedeyiz. Kesinle fiziksel yorgunluğumuz var. Pazartesi günü on kişi oynadık ve iyi mücadeleyle galibiyeti almıştık. Bu akşam niyet olarak farklı gözükebilirdik. Niyetimiz arzumuzu belli edemedik. Milli maçlar arası var biz bunu lehimize çevireceğiz arayı iyi değerlendireceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.