Bekir: "taraftara Ne Kadar Teşekkür Etsek Az"

18.02.2012

Bekir: "taraftara Ne Kadar Teşekkür Etsek Az"

Oyuncumuz Bekir İrtegün, yaşanılan atmosferin harika olduğunu belirterek, "Bu taraftara ne kadar teşekkür etsek azdır" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Bekir, "İnanılmaz bir sezon yaşıyoruz. Bu kulübün ne kadar büyük olduğu her hafta gözler önüne seriliyor. Bu atmosfer burada ikinci defa yaşanıyor ve bizler maç öncesi inanılmaz heyecan yaşıyoruz. Ne kadar teşekkür etsek az" diye konuştu.

Karşılaşmayı değerlendiren Bekir, "İçeride bayadır kaybetmiyoruz. Çok önemli bir rakibe karşı oynadık. Önemli oyuncuları olan çok iyi bir takım. İlk yarı kötüydük ama ikinci yarı maça çok iyi döndük. Sivas’ın kaçan bir pozisyonu var o döndü gol oldu. O gol olsaydı işler daha kötüye gidebilirdi. Bu galibiyet serisini dışarıda devam ettirmemiz gerekiyor" dedi.

Kendi performansı içinse Bekir, "Bu sezonki performansımdan genel olarak memnunum. Bir sakatlık yaşadım ve yedek kaldım. Bu arada Serdar arkadaşımız iyi maçlar çıkardı. Bugün hocam bana şans verdi ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Uzun süredir oynamıyordum. Mazeret değil ama maç eksikliğim var. İlk golde biraz aceleci davrandım ama genel olarak oyunumdan memnunum" şeklinde konuştu.