Benfica Maçi Hazirliklari Başladi

22.04.2013

Benfica Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi Yarı Final ilk karşılaşmasında, Portekiz’in Benfica takımıyla 25 Nisan Perşembe günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Dün akşamki Gençlerbirliği maçının on birinde başlayan oyuncularımız rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde gerçekleştirdikleri 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Pas organizasyonlarının ardından antrenman çift kale maçla noktalandı. Bir süredir sakatlıkları nedeniyle takımdan ayrı kalan Mert Günok ve Sezer Öztürk, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Benfica maçı hazırlıkları, Can Bartu Tesisleri’nde 23 Nisan Salı günü yapılacak antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.