Benfica Maçi Hazirliklari Başladi

29.04.2013

Benfica Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi yarı final rövanş karşılaşmasında, 2 Mayıs Perşembe günü, Portekiz’in Benfica takımıyla Lizbon’da oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. Dün akşamki Kayserispor maçının on birinde başlayan oyuncularımız rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde gerçekleştirdikleri 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Antrenman 4 minyatür kaleli maçla noktalandı.

Fenerbahçemiz, 30 Nisan Salı günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla, Benfica maçı hazırlıklarının İstanbul etabını tamamlayacak. Saat 10.00’da başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek. Takımımız aynı gün saat 18.00’de Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkacak özel bir uçakla Lizbon’a hareket edecek.