Berkaycan: "hayatimin En Mutlu Günlerinden Biriydi"

19.01.2012

Berkaycan: "hayatimin En Mutlu Günlerinden Biriydi"

Fenerbahçe Spor Kulübü Genç Futbol Takımları’ndaki oyuncular arasında Aralık ayının en başarılı oyuncusu seçilen ve Fenerbahçe Profesyonel A Takımı’nın Can Bartu Tesisleri’nde bugün yaptığı antrenmana katılan A2 Takımımızın oyuncusu Berkaycan Değirmencioğlu, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadığını söyledi.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman ile Gençlik Geliştirme Programı Sorumlusu Şenol Çorlu ve genç takım antrenörlerimizin ortaklaşa geliştirdikleri proje kapsamında, Genç Futbol Takımlarımızda ayın en başarılısı seçilen bir futbolcu A Takımımız ile birlikte antrenmana çıkıyor ve bir A Takım oyuncusu da Genç Takımlarımızın antrenmanını ziyaret ederek deneyimlerini paylaşıyordu.

Bu kapsampa Aralık ayının futbolcusu seçilerek bugünkü Fenerbahçe antrenmanına çıkan Berkay Can Değirmencioğlu,  "Benim için olağanüstü bir gündü. Hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşadığımı söyleyebilirim. Benim için inanılmaz bir deneyim oldu. Hayranı olduğumu ve kendilerini örnek aldığım oyuncularla birlikte antrenman yapmak inanılmaz bir keyif ve motivasyon kaynağıydı" diye konuştu.