01.07.2011

"beşi Bir Yerde" Kutlamasi

Fenerbahçemizin 2010-2011 Sezonu'nda 5 ana spor branşında elde ettiği şampiyonluklar, Derneğimiz tarafından Reina'da düzenlenen muhteşem bir geceyle kutlandı.

Geceye Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım, Kulübümüzün eski başkanlarından Faruk Ilgaz, Dernek Başkanımız ve Kulübümüz Asbaşkanlarından Ali Koç, yöneticilerimiz, Profesyonel Futbol Takımımızın Sportif Direktör ve Teknik Sorumlusu Aykut Kocaman, futbolcularımız, diğer amatör şubelerimizin kaptanları ve bazı sporcuları, Dernek Yönetim Kurulu Üyelerimizi ile çok sayıda davetli katıldı.

Gecede Başkanımız Ali Koç tarafından Kulüp Başkanımız Aziz Ylıdırım’a  kazanılan 18. Lig Şampiyonluğu Kupası’nın birebir ölçülerinin yarı boyutunda bir plaket; Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman’a ise kazanılan 18. Lig şampiyonluğuna ithafen 18 numaralı Asr-ı Fener hediye edildi.  Yöneticiler, sorumlular, sporcular ve şube kaptanlarının hep birlikte şampiyonluk pastasını kesmesinin ardından havai fişek gösterileri düzenlendi. Gece müzik eşliğinde yapılan kutlamalarla geç saatlere kadar sürdü.