Beşiktaş Maçi Hazirliklari

23.09.2015

Beşiktaş Maçi Hazirliklari

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu’nun 6. haftasında 27 Eylül Pazar günü Beşiktaş ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını  bugün Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. 
 

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman dar alanda gerçekleştirilen top kapma ve pas çalışmasıyla sürdü. Ardından kanat organizasyonları ve şut çalışmasıyla devam eden antrenmanda tam sahada hücum defans organizasyonları çalışıldı. Antrenman dar alanda yapıla çift kale maçlarla tamamlandı.
 

Abdoulaye Ba ve Diego Ribas antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışırken, Bruno Alves  ve Luis Nani özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü. Josef de Souza ise tedavi ve çalışmalarını özel program dahilinde takımdan ayrı gerçekleştirdi.
 

Fenerbahçemiz, Beşiktaş maçının hazırlıklarını 24 Eylül Perşembe günü Can Bartu Tesislerimizde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Bu çalışma saat 18:30’de başlayacak.


Teknik ve İdari Ekibimiz Basın Mensuplarıyla Bayramlaştı

Sportif Direktörümüz Giuliano Terraneo,  İdari Menajerimiz Hasan Çetinkaya ve Teknik Direktörümüz Vitor PereiraTakımımızın sabah saatlerinde yaptığı antrenmanın ardından Can Bartu Tesislerimizde basın mensuplarıyla bir araya geldi.  Basın mensuplarıyla bayramlaşan Teknik Direktörümüz Vitor Pereira ve Sportif Direktörümüz Giuliano Terraneo, bayram mesajı verdiler. Basın mensuplarına yapılan açıklamanın ardından toplu fotoğraf da çektirildi.
 

Vitor Pereira: “Güzel ve mutlu bayramlar diliyorum”

Türkçe "iyi bayramlar" diyerek söze başlayan Teknik Direktörümüz Vitor Pereira, sözlerini şu şekilde sürdürdü:
 

Tüm Türkiye’de yaşayan ailelere iyi ve güzel bir bayram diliyorum. Herkese teker teker huzur içerisinde aileleriyle beraber güzel bir bayram geçirmelerini diliyorum. Ailelerle birlikte olabilmek de bu bayramları en özel yapan şeydir. Fenerbahçe ailesine iyi bayramlar.”
 

Hafta sonunda oynayacağım Beşiktaş maçına ilişkin görüşleri de sorulan Teknik Direktörümüz, konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:
Güzel bir gösteri sunmak istiyoruz. Benim en büyük tutkum futbol ve iyi bir futbol izlemeye ben de severim. Güzel bir maç olmasını diliyorum. İyi bir karşılaşma ortaya koymak istiyorum. Kazanmak her zaman hedefimiz.”
 

Giuliano Terraneo: “Herkesin dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum”

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira’nın ardından konuşan Sportif Direktörümüz Giuliano Terraneo, şu şekilde bir bayram mesajı verdi:
Ben de Fenerbahçe adına tüm insanlara iyi bayramlar diliyorum.  Böyle güzel ve anlamlı günlerde insanların dileklerinin gerçekleşmesini ve güzellikler içerisinde bir yaşam diliyorum.”
 

Beşiktaş maçına ilişkinse, “Benim beklentim, benim isteğim tüm Fenerbahçe taraftarlarının isteğiyle aynı yönde” şeklinde konuştu.