Beşiktaş Maçi Hazirliklari Başladi

28.02.2013

Beşiktaş Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 24. haftasında, 3 Mart Pazar günü, deplasmanda Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Ligdeki Kasımpşa maçı sonrası Aykut Kocaman’dan 3 gün izin alan Joseph Yobo, Moussa Sow ve Egemen Korkmaz’ın da katımıyla, Fenerbahçemiz, Beşiktaş maçı hazırlıklarına tam kadro başladı. Dün akşamki 1461 Trabzon maçının on birinde başlayan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmana, 3 grup halinde gerçekleştirilen 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Ardından 2 gruba ayrılan oyuncularımız kanat organizasyonları ve şut çalışmasının ardından, dar alanda yapılan taktik ağırlıklı maçla antrenmanı sürdürdü. Antrenman, bireysel çalışmalarla noktalandı.

Beşiktaş maçı hazırlıkları, 1 Mart Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilecek.