Beşiktaş Maçi Hazirliklari Başladi

16.03.2015

Beşiktaş Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’nun 25. haftasında, 22 Mart Pazar günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesislerimizde bugün öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı.

 

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde üst sahada yapılan antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. Dünkü Gençlerbirliği maçının on birinde başlayan oyuncularımız rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından antrenman yine dar alanda yapılan çift kale maçlarla noktalandı.

 

Tedavilerine başlanılan Gökhan Gönül ve Egemen Korkmaz antrenmanda yer almadı. Mehmet Topal ve Hasan Ali Kaldırım, takımdan ayrı özel program dahilinde yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

 

Beşiktaş maçı hazırlıkları, 17 Mart Salı günü yapılacak antrenmanla devam edecek. Can Bartu Tesislerimizdeki bu antrenman saat 18.00’de başlayacak.