Bilgilendirme "fenerbahçe-Samsunspor Maçi"

21.03.2012

Bilgilendirme "fenerbahçe-Samsunspor Maçi"

Değerli 1907 Tribünü Kombine Kart Sahipleri, 

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu aldığı kararla Futbol Disiplin Talimatnamesi’nin 102. maddesine göre; seyircisiz maç oynama cezası alan takımların karşılaşmalarını kadın izleyiciler ve ayrıca yanlarında mutlaka anneleri olmak şartıyla 12 yaş ve 12 yaşın altındaki çocuklar kimliklerini ibraz ederek alacakları biletlerle ücretsiz olarak izleyebilecektir.

21 Mart 2012 Çarşamba günü saat 21.00’da oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur maçı olan Samsunspor karşılaşmasında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu kadın izleyicilerimize ve çocuklara yine ev sahipliği yapacaktır. Kadın izleyicilerimizin yoğun bir katılımla tribünlerdeki yerlerini alacaklarına, muhteşem bir destekle Fenerbahçemizin başarısına ve coşkusuna  ortak olacaklarına inanıyoruz.

Bu bağlamda; Samsunspor maçı için 1907 Tribünü’nün de hizmet vereceğini, karşılaşmanın kombine kartlara göre hazırlanan biletlerle ücretsiz olarak izlenebileceğini bilgilerinize sunarız. Maça gitmek isteyen kadın izleyicilerimiz ve çocuklarımız tarafından kullanılabilecek giriş biletlerinin, 21 Mart Çarşamba günü (bugün) saat 11.00’den itibaren Dernek Merkezimizden kimlik fotokopilerinin ibrazı ile aldırılmasını rica ederiz.

Saygılarımızla,
1907 Fenerbahçe Derneği