Bilica: "birbirine Kenetlenmiş Bir Takimiz"

12.10.2011

Bilica: "birbirine Kenetlenmiş Bir Takimiz"

Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncularından Fabio Bilica, hazırlıkların çok iyi devam ettiğini belirterek, "Birbirine kenetlenmiş ve konsantre olmuş bir takım olarak sahaya çıkıyoruz" dedi.

"Mersin’den 3 puanla dönmek istiyoruz"

Mersin İdman Yurdu maçı hazırlıkları öncesi Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulunan oyuncumuz Bilica, "Hazırlıklar çok iyi devam ediyor. Hocamızın da bütün planı Mersin maçı üzerine. Biz oynadığımız her rakibe büyük saygı duyuyoruz, her maçtan önce hocamızın belirlediği program dahilinde çalışıyoruz. Mersin’den üç puanla dönmek istiyoruz.  Hocamız oyun stilimizi rakiplerimize göre ayarlıyor. En iyisini kendisi biliyor tabi ki. Bizim yapmamız gereken de en iyi şekilde sahaya çıkıp hocamızın bizden beklentilerini gerçekleştirmek, en iyi performansı sergilemek. Biz hazır durumdayız. Hocamızın kafasından geçen planlara göre sahada bir duruş sergilemeye çalışıyoruz" diye konuştu.

"Konsantre olmuş bir takım"
Takımında yakalanan olumlu havaya değinen Bilica, "Konsantre olmuş bir takımız. Ortaya koyduğumuz futbol ve aldığımız sonuçlar da bunu gösteriyor. Birbirine kenetlenmiş ve konsantre olmuş bir takım olarak çıkıyoruz sahaya" ifadelerini kullandı.

"2 kulvarda da kupayı kaldırmak istiyoruz"
Bilica bu seneki hedefleri içinse, "Malesef bu sezon Avrupa Ligi’nde yokuz. Bu şekilde bir karar alındı. Elimizde lig ve kupa var. Biz de bu iki kulvarda en iyi sonuçları almak için çalışıyoruz.  Sonuna kadar bunu devam ettirmemiz gerekiyor. Elimizde kalanlara sahip çıkarak bu isteklerimizden vazgeçmeyerek devam edeceğiz. 2 kulvarda da sonuna kadar gitmek istiyoruz" dedi.

"Biz aile olarak burada çok mutluyuz"

Basında kendisine yönelik çıkan haberleri de değerlendiren Bilica, "Gerçeği yansıtmayan, tamamen uydurma bazı haberler çıkıyor hakkımda. Ben 12 yıldır evliyim. 1 kız 1 erkek 2 çocuğumuz var. Erkek olan 1 yaşını doldurmak üzere. Biz aile olarak burada çok mutluyuz. Kızım burada okula gidiyor Türkçe öğreniyor. Çok mutlu bir hayatım var. Eşimle sürekli birlikteyiz. Benimle ilgili çıkan haberler beni tanımayan, ailemi bilmeyen insanların yaptığı haberlerdir" diye konuştu. 

"Taraftar her zaman yanımızda"
Bilica, sözlerini, "Taraftarımız bizi her zaman destekliyor. İyi kötü her dönemde onlar bizim yanımızda. Onların desteği ile sahaya daha güçlü çıkıyoruz. Her zaman yanımızda olmalarını bekliyoruz" diyerek tamamladı.