15.11.2013

"biz Bir Aileyiz"

Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım, Kulüp CEO’muz H.Hasan Yılmaz, Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Ersun Yanal, Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, Profesyonel Futbol Takımımızın İdari Menajeri Hasan Çetinkaya ve Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Menajeri Mirsad Türkcan, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’nde, öğle yemeğinde bir araya geldi.

 

Ersun Yanal: "Biz Bir Aileyiz"

 

Ersun Yanal ve Zeljko Obradovic yemeğin ardında FB TV mikrofonlarına konuştu. Güzel bir ortamda yemek yediklerini söyleyen Ersun Yanal,  "Biz Fenerbahçe Ailesi olarak bir bütünüz. Güzel bir zaman geçirdik. Hep beraber sohbet ettik. Güzel bir öğle yemeği yedik. Bu birlikteliği maçlarda da yaşıyoruz .Bu sene Fenerbahçe senesi. Hepimizin amacı Fenerbahçe’nin her branşta başarılı olması. Hocamız basketbolda, biz de futbolda güzel bir sezonu güzel bir şekilde işlerimizi yapmaya çalışıyoruz. Basketbolu çok seviyorum ve ilgiliyim. Elimden geldiği kadar maçları izlemeye çalışıyorum. Obradovic, kendini dünyaya kanıtlamış bir isim.Olağanüstü bir kariyere sahip. Onunla birlikte sohbet etmek sporun içinden deneyimlerinden, yaşadıklarından faydalanmak gerektiğine inanıyorum. Ülkemizde böyle değerli bir koça sahip olmak çok önemli, Fenerbahçe açısından da büyük bir avantaj. Keyifle izlemeye devam edeceğiz" diye konuştu.

 

Obradovic: "Futbol Takımımızın en büyük destekçisi benim"



Zeljko Obradovic ise, "Hep beraber çok güzel bir öğle yemeği yedik. Başkanımıza da teşekkür etmek istiyorum; kendisi de bizimle beraberdi. Çok güzel bire ambiyanstı Genel konularla konuşma fırsatı yakaladık ve saygıdeğer hocamızla tanışma fırsatı buldum. Kendi adıma çok mutlu oldum. Mesleğim ile ilgili paylaşımlarımız oldu. Geçen maça gitme fırsatı yakaladım. Futbolu çok seviyorum. İyi bir futbol seyircisiyim. Galatasaray maçında tribünden desteğimizi verdik. Çocukluğumda ben de futbol oynadım. Anladığımızı iddia etsek de yüzde yüz anlamayız. Gerçekten futbol takımı da iyi bir atmosfer yakalamış, iyi bir ekip ruhu var. Hocamızı tebrik ediyorum. En büyük temennim, bu başarılı grafiği sürdürürler ve kupaları elde ederler. En büyük destekçileri de benim" dedi.