03.03.2014

Biz Bir Spor Kulübüyüz!

Kulübümüzün, Kadın Voleybol Takımı Sarı Melekler ve Erkek Voleybol Takımı Fenerbahçe Grundig, Avrupa’daki başarılı yürüyüşlerini Final adımına getirdiler.

 

Kadın Voleybolda, 2008-09’da, CEV Kupası’nda 3.lük ile başlayan Avrupa yolculuğunda; 2010’da Şampiyonlar Ligi 2.’liği, 2011’de Dünya Şampiyonluğu ve Avrupa 3’.lüğü, 2012’de Avrupa Şampiyonluğu başarılarına ulaşan Sarı Melekler; bu sezon da CEV Cup Finalinde, Armamızı temsil ederek kulübümüzü zafere taşıyacak.

 

Bu sezon, Challenge Cup’ta Finale ulaşan yürüyüşüne Balkan Kupası ile başlayan Fenerbahçe Grundig; 2004-05 sezonunda CEV Kupası’nda Çeyrek Final, 2008-09 sezonunda CEV Şampiyonlar Ligi’nde TOP 16 ve 2009-10’da Balkan Kupası başarıları ile Kulübümüzü Avrupa arenasında başarıyla temsil etti.

 

BU SEZON BİR İLK

Erkek Kadın Voleybol Takımlarımız; bu sezon hem Avrupa’da hem de ülke tarihinde bir ilki başararak aynı kulübün iki takımının Finalde yer alma başarısı gösterdi; Fenerbahçe adını bir ilke daha yazdırdı.

 

Finalde, İtalyan takımı Andreoli Latina ile karşılaşacak olan Fenerbahçe Grundig’e ve Rus ekibi Uralochka-NTMK ile karşılaşacak Sarı Meleklere sonsuz başarılar dileriz!

 

BİZ BİR SPOR KULÜBÜYÜZ!