Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri’nde “En İyi Voleybol Oyuncusu” ödülü Eda Erdem Dündar’ın oldu

24.12.2019

Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri’nde “En İyi Voleybol Oyuncusu” ödülü Eda Erdem Dündar’ın oldu

Her sene Türkiye'deki en başarılı sporcu ve spor insanlarının Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlendiği 'Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri 2019', üniversite kampüsündeki Albert Long Hall'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen ve yılın "en"lerinin açıklandığı organizasyonda; Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın kaptanı Eda Erdem Dündar, “En İyi Voleybol Oyuncusu” kategorisinde ödül aldı. Milli takım kampında yer alan Eda, organizasyona video ile bağlanarak ödülü aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etti.

Organizasyonda yer alan Başkan Yardımcımız Burhan Karaçam, “En İyi Antrenör Adayları” kategorisinde ödül alan A Milli Kadın Voleybol Takımımızın ve Vakıfbank'ın antrenörü Giovanni Guidetti ile “En İyi Çıkış Yapan Sporcu” kategorisinde ödüle layık görülen A Milli Futbol Takımımızın ve Juventus'un başarılı defans oyuncusu Merih Demiral'a ödülünü takdim etti. Giovanni Guidetti'nin ödülünü eşi olan Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın oyuncusu Bahar Toksoy Guidetti aldı.

Fotoğraflar: Ahmet Hopyar