Bursaspor Maçi Biletleri Bilgilendirme

22.03.2012

Bursaspor Maçi Biletleri Bilgilendirme

Değerli Üyelerimiz, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’muz 24 Mart 2012 Cumartesi günü saat 19.00’da oynanacak Bursaspor karşılaşmasında 4. kez sadece kadın ve çocuk izleyicilerimize ev sahipliği yapacaktır.

Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilerek tüm tribünlerin kadın ve çocuk taraftarlarımızın rekor katılımıyla dolduğu Manisaspor ile Sivasspor, Samsunspor maçlarında olduğu gibi Bursaspor karşılaşmasında da tribünlerdeki yerlerini alacaklarına, Fenerbahçemizin başarısına ve coşkusuna  ortak olacaklarına inanıyoruz. Olağanüstü destekleriyle dünya kamuoyunu Sarı Lacivert renklerimize yönelten değerli kadın ve çocukları  bir kez daha “nöbet değişimi” için Fenerium 1907 Tribünü’ne davet ediyoruz.

Bu bağlamda maça gitmek isteyen değerli kadın üyelerimiz, üyelerimizin değerli eşleri ve çocukları* tarafından kullanılabilecek 1907 Tribünü giriş davetiye biletlerinin 23 Mart 2012  (yarın) saat 10:30 dan itibaren  Dernek Merkezimizden aldırabileceğini bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
1907 Fenerbahçe Derneği


--------------------------------------------------------------------------------

*Erkek çocuklar için yaş sınırının12 olduğunu, bilet teslim alınırken kimlik fotokopilerinin ibraz edilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz.