Bursaspor Maçi Hazirliklari Başladi

08.12.2011

Bursaspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında, 12 Aralık Pazartesi günü deplasmanda Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleşen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan antrenman, 1 saat 25 dakika sürdü.

Galatasaray maçının ilk on birinde başlayan oyuncularımız rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Dünkü maçta ilk on birde başlayan oyuncularımızdan Emre Belözoğlu ve Henri Bienvenu ise antrenmanın tamamında diğer grupla çalıştı.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından antrenman, yine dar alanda çift kale maçla noktalandı.

Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan Serkan Kırıntılı, antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer alırken; Mehmet Topuz, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Sezer Öztürk ve Bekir İrtegün’ün ise tedavilerine devam edildi.

Burasspor maçı hazırlıkları, 9 Aralık Cuma günü yapılacak antrenmanla devam edecek. Can Bartu Tesisleri’nde saat 18.00’de başlayacak antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleşecek.