Bursaspor Maçi Hazirliklari Başladi

22.03.2012

Bursaspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 32. haftasında Bursaspor ile 24 Mart Cumartesi günü kendi sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı. Son 2 antrenmanda takımla çalışmalara katılamayan Semih Şentürk, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan antrenman, 1 saat 20 dakika sürdü. Dün akşamki Samsunspor maçında görev alan oyuncularımız, bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Dar alanda yapılan pas organizasyonlarının ardından antrenman, yine dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı.

Sezer Öztürk, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde, takımdan ayrı olarak yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Samsunspor maçında sakatlanan ve sağ kasığında 2. derecede yırtık taspit edilen Özgür Çek antrenmana çıkmadı. Özgür’ün tedavisine başlandı. U17 Milli Takımı ile birlikte Almanya’da bir turnuvada bulunan Recep Niyaz ise antrenmanda yer almadı.

Fenerbahçemiz hazırlıklarına, 23 Mart Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman, basına kapalı gerçekleştirilecek.