Bursaspor Maçi Hazirliklari Başladi

14.05.2012

Bursaspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, 16 Mayıs Çarşamba günü Ankara 19 Mayıs Stadı’nda Ziraat Türkiye Kupası final mücadelesinde Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına sabah saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00’de başlayan ve 1 saat 30 dakika süren antrenman basına kapalı gerçekleştirildi.

Üst sahada yapılan antrenman koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra 2 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından antrenmanı dar alanda yaptıkları çift kale maçla sonlandırdı. Galatasaray maçında görev alan oyuncularımız ise antrenmanı rejenerasyon çalışması ile tamamladı.

Maçta aldığı darbe sebebiyle sağ diz bölgesinde kemik ödemi ve ekleminde aşırı derecede kanama bulunan Henri Bienvenu’nun tedavisine tesislerimizde başlandı. Öte yandan Moussa Sow ise tedavi ve çalışmalarına tesislerimizde sürdürdü.  

Fenerbahçemiz Bursaspor maçının hazırlıklarını 14 Mayıs Pazartesi günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Saat 11.00’de başlayacak çalışma basına kapalı gerçekleştirilecek.