Bursaspor Maçi Hazirliklari Başladi

21.01.2013

Bursaspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası A Grubu 4. haftasında, 23 Ocak Çarşamba günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 11.00’de başlayan antrenman, 1 saat 30 dakika sürdü. Dünkü Elazığspor maçının on birinde başlayan oyuncularımız, rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başladıkları antrenmanı, dar alanda yapılan pas organizasyonlarıyla sürdürdü. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla noktaladı.

Nijerya Milli Takımı’yla birlikte Afrika Uluslar Kupası’nda mücadele eden Joseph Yobo antrenmanda yer almadı. Sezer Öztürk ise takımdan ayrı olarak sahada ve salonda yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

Bursaspor maçı hazırlıkları, 22 Ocak Salı günü Can Bartu Tesisleri’nde yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman, basına kapalı gerçekleştirilecek.