Bursaspor Maçi Hazirliklari Başladi

27.04.2015

Bursaspor Maçi Hazirliklari Başladi

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final ilk maçında  28 Nisan Salı günü deplasmanda Bursaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla başladı.
 

Can Bartu Tesislerimizde gerçekleştirilen çalışma saat 11.00’de başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Eskişehirspor maçında on birde görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışması ile tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketlerinin ardından 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla tamamlandı.
 

Antrenmanın ilk bölümünde takımla çalışan Raul Meiereles, ikinci bölümde takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı. Mehmet Topuz da özel program dahilinde çalışmalarını sürdürürken, sağ arka adele ve sol kasık bölgesinde ağrı hisseden Emre Belözoğlu’nun, Kulüp Doktorumuz Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu tarafından yapılan tetkikleri sonrasında tedavisine başlandı.
 

Bursaspor maçının hazırlıkları 27 Nisan Pazartesi günü Can Bartu Tesislerimizde yapılacak antrenmanla tamamlanacak. Can Bartu Tesislerimizdeki çalışma saat 13.00’de başlanacak.