16.01.2014

Çalişmalar Sürüyor

Antalya'da kamp yapan Fenerbahçemiz, ikinci yarı hazırlıklarını sabah saatlerinde konakladığı otelin sahasında gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.


Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 10.00'da başlayan ve 1 saat 15 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.


Takımımızın antrenman yaptığı sahada hazırlıklarını sürdüren Singapur 1. Lig ekiplerinden Courts Young Lions takımın oyuncuları ise antrenman sonrası oyuncularımızın yanına gelerek, hatıra fotoğrafı çektirdiler. Oyuncular bir süre de takımımızın antrenmanını takip ettiler..


Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5'e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Çalışmalarını 3 grup halinde sürdüren Takımımızda; 1. grup kanat organizasyonları çalışırken diğer grup frikik çalışması yaptı. Emre Belözoğlu'nun da aralarında yer aldığı A 2 Takımımızın oyuncularından oluşan 3. grup ise dar alanda minyatür kale maç yaptı.


Selçuk Şahin takımla birlikte çalışmaların tamamında yer alırken, Bekir İrtegün ile Salih Uçan'ın ise tedavi ve çalışmalarına  devam edildi.


Sol arka alt adelesinde sertleşme olan Mert Günok ile sağ ayağında ağırılar hisseden Raul Meireles tedbir amaçlı antrenmanı yarıda bırakan isimler oldu.


Fenerbahçemiz ikinci hazırlık maçına çıkıyor
Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıkları kapsamında bu akşam ikinci hazırlık maçında Antalya Mardan Stadı'nda, geçtiğimiz günlerde teknik direktörlüğe Tayfun Korkut'u getiren Almanya Bundesliga ekiplerinden Hannover ile karşılaşacak. Mücadele saat 20.00'de başlayacak..