Caner Erkin: "turu Geçeceğimize İnaniyorum"

16.02.2016

Caner Erkin: "turu Geçeceğimize İnaniyorum"

Lokomotiv Moskova karşısında tur yolunda önemli bir avantaj elde ettiklerini ifade eden Caner Erkin, “Turu geçeceğimize inanıyorum. Maç maç bakmalı ve yolumuza böyle devam etmeliyiz” dedi.
 

Rövanş maçında yaşanacak hava şartlarına dikkat çeken Caner, “Turun kapısı aralandı demek erken olur, oradaki maçta hava şartları önemli, daha önce Rusya'da oynadığım için bence bu da önemli olacak.  2-0 kazanmak ve gol yememek önemliydi. Çok iyi mücadele ettik, pozisyon vermedik, belki bir tane verdik onun dışında da tehlike yaşamadık. İnşallah diğer maçlarda da böyle sonuçlar ve güzel galibiyetler alırız” diye konuştu. 
 

Tur içinse Mili oyuncu, “Fenerbahçe gibi oynarsak herkes bireysel kalitesini gösterirse sıkıntı yaşamayız, saha şartları bizi etkileyebilir sadece, başka türlü bu turu geçeceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
 

Maç maç bakmaları gerektiğine vurgu yapan Caner, “Direkten döndük daha önce, inşallah bu sene kupayı getiririz. Bunun için dediğim gibi erken, maç maç bakmalı ve devam etmeliyiz" şeklinde konuştu.