Çaykur Rizespor Maçi Hazirliklari Başladi

03.11.2014

Çaykur Rizespor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’nun 9. haftasında, 8 Kasım Cumartesi günü, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Çaykur Rizespor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla başladı.


Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Dünkü Beşiktaş maçının on birinde başlayan oyuncularımız rejenerasyon çalışmalarıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise, koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmana 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti. Hücum defans organizasyonlarının ardından antrenman çift kale maçla noktalandı.


Sakatlıkları bulunan Gökhan Gönül ve Emre Belözoğlu antrenmanda yer almadı. Egemen Korkmaz, Serdar Kesimal ve Hakan Cinemre, takımdan ayrı özel program dahilinde yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.


Takımımız 4 Kasım Salı gününü izinli olarak geçirdikten sonra Çaykur Rizespor maçının hazırlıklarına 5 Kasım Çarşamba günü yapacağı antrenmanla devam edecek. Can Bartu Tesislerimizdeki bu antrenman saat 11.00’de başlayacak.