Christian: "bu Maçtan 3 Puanla Ayrilmak Zorundaydik"

14.04.2013

Christian: "bu Maçtan 3 Puanla Ayrilmak Zorundaydik"

Oyuncumuz Cristian Baroni, Lig’de oynadığımız her maçın artık adeta bir final niteliğinde olduğuna vurgu yaparak, 3 puanla ayrılmak zorunda olduğumuz bir karşılaşma olduğunu söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Baroni, "Bu akşamki maçın zor olacağını biliyorduk. Herkesin dediği gibi finale yaklaşıyoruz. Bu maçtan üç puanla ayrılmak zorundaydık. Ne istediğimizi bilerek çıktık sahaya ve üç puanı aldık” şeklinde konuştu.

Lazio maçının ardından eleştirilen isimlerden biri olduğu hatırlatılması üzerine ise başarılı oyuncu, "İnsanların dedikleri benim için farketmiyor. Ben çalışmaya devam ediyorum. Ben bugün çıkıp golümü attım. Bunun nedeni hocalarımın bana güvenmesidir” ifadelerini kullandı.

Yıldız oyuncu son olarak Takımımızın üç kulvarda da mücadele ettiği ve kondisyon olarak hazır durumda olup olmadığına ilişkin soruya ise, “Üç kulvarda olmak basit değil. Fenerbahçeli oyuncular fizik olarak maçlara çok hazır. Antrenmanlarda bile yüksek kondisyonlu olmamız işimize yarıyor. Bugün biraz yorgunluk vardı açıkçası ancak biz üç kulvarda da kendimizi hazır tutmak durumundayız” cevabını vererek sözlerini tamamladı.