Christian:"hocam Şans Verirse Forma Giyebilirim"

12.11.2011

Christian:"hocam Şans Verirse Forma Giyebilirim"

Oyuncumuz Cristian Baroni, çok ciddi bir sakatlığının olmadığını ve Aykut hocanın kendisine şans vermesi durumunda Eskişehirspor karşısında forma giyebileceğini söyledi.

Cristian Baroni Fenerbahçe Televizyonu’na yaptığı açıklamada, Sivasspor maçında yaptıkları hatalardan ders çıkardıklarını ve Eskişehirspor karşısından galip ayrılmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Sivasspor karşısında alınan mağlubiyete değinen Cristian, "Sivasspor maçında aldığımız mağlubiyet hepimizi fazlasıyla üzdü. Saha içerisinde elimizden geleni yaptık fakat demek ki eksik kalan bir şeyler vardı ki maçtan mağlup ayrıldık. Bu mağlubiyetten çıkarmamız gereken dersleri çıkardık ve bir sonraki maçta da elimizden gelenin en iyisini yapmak için sahaya çıkacağız. Kadıköy’de Eskişehirspor maçından 3 puan almak için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Sakatlığı ile ilgili soru üzerine ise Cristian, ciddi bir şeyinin olmadığını belirterek, sözlerini şu ifadelerle tamamladı: 

"Sakatlığım iyiye doğru gidiyor ve çok ciddi bir sakatlığım yok . Son maçtan sonra ağrılarım vardı. Doktorumuzla birlikte tedavimizi sürdürdük. Şu anda kendimi iyi hissediyorum ve umuyorum ki önümüzdeki maçta hocam şans verirse forma giyebilirim"