Çocuklarimiz Futbol Takimimizi Ziyaret Etti

16.05.2013

Çocuklarimiz Futbol Takimimizi Ziyaret Etti

Derneğimiz tarafından düzenlenen organizasyonla üyelerimiz ve çocukları Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde, Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman ve Futbolcularımızla bir araya geldi.

Çocuklarımıza bırakacağımız en önemli miras olarak gördüğümüz "Fenerbahçe Sevdasını" onlara daha kuvvetli hissettirmek ve Fenerbahçe duygusunu daha da yoğun aşılamak amacıyla, futbolcularımız ve teknik kadromuzla Can Bartu Tesisleri'nde buluştuk.

1907 Fenerbahçe Derneği Lokali'nden hareket eden özel otobüsle marşlar ve şarkılarla Samandıra'ya hareket eden küçük ziyaretçilerimiz, büyük bir heyecanla futbol takımımızı beklerken, futbolcu abilerinden önce yeşil sahada gönüllerince top koşturmanın mutluluğunu yaşadılar. Akşam antrenmanı için futbolcularımızın sahadaki yerlerini almalarının ardından küçük misafirlerimizle buluşmaları ise görülmeye değerdi.

Hayranı oldukları futbolcularımızla sohbet etme, formalarını imzalatma ve bol bol fotoğraf çektirme imkanı bulan çocuklarımızın yaşadıkları mutluluk gözlerinden fotoğraf karelerine böyle yansıdı;