28.10.2011

"çok Güzel Gol Oldu"

Oyuncumuz Cristian Baroni, zorlu karşılaşmadan bir puan ile ayrıldıklarını ifade etti. Serbest  vuruştan atığı golle ilgili ise Baroni, "Alex ile idmanlarda çalıştığımız bir pozisyondu. Denedim ve çok güzel gol oldu" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Cristian Baroni, "Bu tarz derbi maçlar önemlidir. Bizim için zordu. 3 puan için gelmiştik ama 3 puan alamasınız bile 1 puan da önemlidir bu tarz maçlarda. Bu bir puanın önemini belki son hafta bile görebilirsiniz" diye konuştu.

Golü ve gol sevinci ile ilgili de Cristian, "Organize olarak atılan bir goldü, barajın hatası ile alakası yok. Alex bana bıraktı topu, idmanlarda çalıştığımız bir şeydi bu. Ben de vurdum ve güzel bir gol oldu. Böyle maçlarda bir kere geliyor bu fırsatlar, bunu denemeniz lazım. Denedim ve çok güzel bu gol oldu. İdmanların semeresini burada gördüğümüz iyi oldu. Bilica ile aramızda olan bir sevinme yöntemiydi, bunu programlamıştık. Böyle bir gol atarsam ona koşacaktım. Ona doğru koştum ve bunu yaptım" diye konuştu.