12.05.2011

"çok Mutluyuz"

2010-2011 Aroma Bayanlar Voleybol Ligi’ni şampiyonlukla tamamlayan Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımızın oyuncuları çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Maçın ardından Fenerbahçe Televizyonu’na şampiyonluğu değerlendiren oyuncularımızdan Yağmur Koçyiğit, hayatındaki ilk şampiyonluğu Fenerbahçe Acıbadem forması altında yaşamaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti.

Oyuncularımızdan Zülfiye Gündoğdu ise, çok iyi oyunculardan kurulu iyi bir takım olduklarını belirterek, şampiyon oldukları için çok mutlu olduklarını söyledi.

Sevinç gözyaşlarına hakim olamayan oyuncumuz İpek Soroğlu da, iyi oynayarak sonuca ulaştıklarını ve çok mutlu olduklarını ifade etti. 

Diğer bir oyuncumuz Eda Erdem ise, zorlu bir seriyi şampiyonlukla tamamladıklarını belirterek, ’’Duygularımı tarif edemiyorum. Çok mutluyum. Taraftarlarımız muhteşem. Şampiyonluğun benim blok sayımla gelmesi de beni ayrıca mutlu etti. Bize desteklerinden dolayı  başta Başkanımız Aziz Yıldırım’a, Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar’a, yöneticilerimize ve taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum’’ dedi. 

Songül Dikmen taraftarın yarattığı muhteşem atmosfere dikkat çekerek, ’’Taraftarımız inanılmazdı. Harika bir atmosfer yaratılar. Şampiyonluğa inandık ve kupaya uzandık’’ diye konuştu.

Oyuncularımızdan Seda Tokatlıoğlu ile Ergül Avcı ise mutluluklarını ifade ederek, zor bir sezonu şampiyonlukla tamamlamalarının haklı gururunu yaşadıklarını belirttiler.