Cristian Baroni: "mücadelemizi Kazanmak İçin Verdik"

05.10.2012

Cristian Baroni: "mücadelemizi Kazanmak İçin Verdik"

Oyuncumuz Cristian Baroni, Borussia Mönchengladbach ile oynadığımız maçta, takım olarak mücadele eden herkesin kahraman olduğunu belirterek, "Bütün takım kahramandı. Saha içerisindeki mücadelemizi birbirimize yardım etmek ve kazanmak için verdik" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan oyuncumuz Cristian Baroni, "Saha içinde bir galibiyet ya da bir başarı varsa o da takıma aittir. Bireysel olarak değil, ben bütün takımın kahraman olduğunu düşünüyorum. Kazanılan galibiyet ve başarı takıma aittir" şeklinde konuştu.

Brezilyalı oyuncu, geçtiğimiz hafta kadro dışı kalmasıyla ilgili soru ise, "Aslında çok değişik ve anlamsız bir şey yaşanmadı. Hocamın kararıyla kadro dışı kaldım. Ancak çalışmaktan vazgeçmedim. Ben de yapmam gerekeni yaparak çalışmalarıma devam ettim ve bugün de kazandığımız için mutluyum. Bundan sonra da olması gereken çalışmak ve doğrusu da bu zaten" açıklamasını yaptı.

Hafta içi takımdan ayrılan Alex de Souza ile ilgili de konuşan Cristian Baroni; "Alex’in ayrılış şekli beni gerçekten üzdü. Bunun için elbette üzgünüm. Alex benim yakın arkadaşlarımdan biriydi. Ben Fenerbahçe’ye geldim ve geldiğim zaman bana en fazla yardımcı olan insanlardan biri idi. Hem iyi bir oyucu, hem de iyi bir arkadaş kaybettiğim için üzgünüm" ifadelerini kullandı.