18.07.2013

D-Smart'la İmzalar Atildi

Profesyonel Futbol Takımımızın yurt içi ve yurt dışında oynayacağı tüm hazırlık maçları ve turnuvalar, Avrupa’daki maçlarımız ile özel karşılaşmaların, yeniden ve 5 yıl süreyle D-Smart ekranlarından yayınlanmasını öngören anlaşma,  CEO’muz Hasan Hakkı Yılmaz ile D-Smart CEO’su Ali Güven tarafından imzalandı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu 1907 Tribünü’nde gerçekleşen imza töreninde Asbaşkanlarımızdan İsfendiyar Zülfikari ve D Smart Grup Başkanı Başar Başarır da hazır bulundu.

İmza töreninde ilk olarak söz alan CEO’muz Hasan Hakkı Yılmaz, "D-Smart bizim değerli iş ortaklarımızdan biri. 5 yıllık iş ortaklığımızdan sonra 5 yıl daha anlaşma sağladık. Bu anlaşmayla, 2017-2018 sezonunun sonuna kadar, tüm ön eleme maçları hazırlık maçları ve turnuvaların yayın ve reklam haklarını D-Smart’a devretmiş bulunuyoruz. D-Smart çok önemli bir platform. Yatırımları, HD yayınlarıyla fark yaratan bir kurum. Bu anlaşmadan memnuniyet duyuyoruz" dedi.

D-Smart CEO’su Ali Güven ise "Fenerbahçe çok büyük bir camia, çok büyük bir marka, güzide bir kulüp. D-Smart markasının Fenerbahçe markası ile anılmasını sağlayan Fenerbahçe yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Bu anlaşmayla 2007’den beri yürüttüğümüz işbirliğini devam ettirmiş oluyoruz. Bu anlaşmayla Fenerbahçe, kulüp organları vasıtasıyla kendimizi tanıtma fırsatını da bize verdi. İşbirliğimizi önümüzdeki 10 yılda da devam ettirmek istiyoruz" diye konuştu.

D-Smart Grup Başkanı Başar Başarır ise Fenerbahçe ile uzun vadeli bir işbirliğine girdiklerini belirterek,  "Önümüzdeki günlerde yayınlayacağımız maçları, daha önceki yıllardan yaptığımız yayınların kalitesinin çok ötesinde seyircilerimize ulaştıracak olmaktan mutluyuz" dedi.

Konuşmaların ardından tören karşılıklı atılan imzalar ve objektiflere verilen pozlarla sona erdi.