Deniz Tolga Aytöre: "fenerbahçe Camiasina Yakişan Bir Futbolcu"

06.06.2013

Deniz Tolga Aytöre: "fenerbahçe Camiasina Yakişan Bir Futbolcu"

Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Deniz Tolga Aytöre, Bruno Alves’in taraftarlarımızı heyecanlandıracak ve camiamıza yakışan bir  futbolcu olduğunu ifade etti.

Bruno Alves transferinin gerçekleşmesinin ardından telefon bağlantısıyla FBTV'nin sorularını yanıtlayan Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Deniz Tolga Aytöre, “Öncelikle hayırlı olsun. Çok önemli bir oyuncu. Yüksek karakterli pes etmeyen gerçekten Fenerbahçe camiasına yakışan bir futbolcu. Bu transferde Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Semih Özsoy’un ve İdari Menajerimiz Hasan Çetinkaya’nın da çok emekleri geçti.  Biz görevimizi yaptık. Fenerbahçe taraftarını heyecanlandıracak bir futbolcu aldığımızı düşünüyorum” dedi.

Oyuncunun özellikleri ile ilgili soruya Deniz Tolga Aytöre, “Oynadığı mevki itibariyle dikkat çeken yönü gol sayısının oldukça fazla olması. Gol özelliği var. Ben Fenerbahçe’nin bu seneki karakterini yansıtacak bir oyuncu aldık” diye konuştu.

Teknik direktör seçimi ve önümüzdeki günlerde yapılacak transferlere de değinen Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Deniz Tolga Aytöre, sözlerini şu ifadelerle tamamladı:

"Transferlerle ilgili klişe lafları kullanmak istemiyorum. Görevlerimizi yerine getirmek için buradayız. Fenerbahçe’nin bu yıl hedefleri gerçekten çok büyük. Bu nedenle transfer konusunda önümüzdeki günlerde çok önemli gelişmeler olabileceğini söyleyebilirim. Hoca transferimiz için de aynı şeyleri söyleyeceğim. Hoca transferi ile ilgili deçok ince eleyip, sık dokuyoruz. Fenerbahçe’ye en yakışan hocaya getirmeye çalışıyoruz. Biraz sabırlı olalım. Umarım her şey çok güzel olacak.”