Destek Yürüyüşleri Devam Ediyor

15.04.2012

Destek Yürüyüşleri Devam Ediyor

Taraftarlarımız, Özel Yetkili İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada tutuklu bulunan Başkanımız Aziz Yıldırım ile yöneticilerimize destek olmak için bir kez daha yürüyüş düzenledi. Yürüyüşe; yöneticilerimiz ile bazı sporcularımızın yanı sıra kulüp çalışanları ve on birlerce taraftar da katıldı.

Öğle saatlerinde Şaşkınbakkal’da toplanan taraftarlarımız, tezahüratlar yapıp, sloganlar atarak, ellerinde çok sayıda pankart ve dövizlerle Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’na doğru yürüdü. Sayıları on binleri bulan taraftarlarımız birlik ve beraberlik mesajı verdi. Tribünlerdeki taraftar gruplarının yanı sıra ailelerin de çocuklarıyla birlikte yürüyüşte yer aldıkları gözlendi. Bu arada, yürüyüş için diğer illerden taraftarların da Bağdat Caddesi’ne geldikleri görüldü.

"Başkanımız taraftarlara müteşekkir"
Yürüyüş esnasında FB TV’ye açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Üyelerimizden Yasemin Merçil, "Başkanımız Aziz Yıldırım ile yöneticilerimizin yanından geliyorum. Yürüyüşün başlangıcını Başkanımız Aziz Yıldırım ile beraber izledik. Heyecanlı ve mutlu idi. Keza yöneticilerimizde öyleydi. Hatta bana ’Hadi sen git. Yürüyüş başladı. Yetişemeyeceksin’ dedi. Bağdat Caddesi bizim için çok önemli. Ayrıca bugünkü bu buluşma çok farklı bir anlam taşıyor. Başkanımız taraftarımıza çok müteşekkir. Her zaman taraftar ile birlikteyiz. Başkanımız, yöneticilerimiz ve kendim adına taraftara teşekkürü bir borç biliyorum. Biz bir aileyiz. İyi günde kötü günde beraberiz. Bizi koparamazlar. Bunu bugün herkese altını çizerek bir kez daha gösterdik. Hem kulübümüze hem taraftarımıza özellikle bu dönemlerde fazlasıyla tahrik durumu var. Biz Fenerbahçe için buradayız. Biz Fenerbahçe’nin başarısınına inanıyoruz. Herkes elinden geleni yapıyor, yapacaktır. Biz bu renkler için varız" dedi.

Şaşkınbakkal’da başlayan yürüyüş, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu’nda tezahüratlarla son buldu.