Dick Advocaat: "feyenoord'un Oyununa İzin Vermedik"

30.09.2016

Dick Advocaat: "feyenoord'un Oyununa İzin Vermedik"

Teknik Direktörümüz Dirk Advocaat, Feyenoord maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi ve medya mensuplarının sorularını yanıtladı. Hollandalı çalıştırıcının açıklamalarından derlediklerimiz şu şekilde:


“Bu akşam bu skoru almak için oyuncularımız mücadele etti. Grupta kalabilmek için bu akşam kazanmalıydık. Feyenoord iyi ve organize takım. Biz onların bu oyununa izin vermedik. Saha içinde çalışma arzumuz yüksekti. Bu da bizi avantajlı konuma getirdi. Taraftarlarımız da destekleri ile bize itici güç oldular.Oyuncularımız her zaman ekstra antrenmanlar yapıyor. Hepsi iyi oyuncular. Sakatlıklar olacak, cezalar olacak. Herkes oynayacak. Orta saha konusunda Ozan, Josef ve Mehmet Topal’ın performansından dolayı da mutluyum.
 


Kesinlikle takımımız 11 kişiden oluşmuyor. 24 kişilik bir kadroyuz. Herkese ihtiyacımız olacak. Bu akşam çok fazla enerji sarffetmemiz gereken bir maç oynadık. Pazar günü bir maçımız daha var. Hafif sakatlıkları olan oyuncularımız var. Son bir iki haftadır takımımız iyi iş yapıyor ve bu konuya pozitif bakıyorum.
 


Emenike’nin bu akşamki oyunu takım için iyiydi. Adım adım oyununa katarak yoluna devam ediyor. Bu takım için çok iyi olabilir. Zaten hemen hemen her maç gol attı.
 


Volkan Şen bizim takımımızın en iyi isimlerinden. Benim adımı kullanarak Volkan ile yapılan bu haberler yalandır. Medya ile ayrıca bir görüşme yapıyorum. Bir oyuncu ile ilgili bir şey söylemem gerekirse yüzüne söylerim. Ayrıca ben Volkan’dan çok memnunum."