06.07.2014

Didem Akin: "favori Biziz"

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın menajeri Didem Akın Fenerbahçe'nin favori olduğunu söyledi.


Almanya'nın Münih kentinde gerçekleştirilen kuranın ardından Fenerbahçe Televizyonu'na değerlendirmelerde bulunan  Didem Akın, Takımımızın hedeflerine de değindi.


Öncelikle bu sezon Euroleague'de değişen statü hakkında bilgi veren Didem Akın, "Bu sezon değişen statü gereği 8'li final yerine 4'lü final oynanacak. 16 takım 2 grupta mücadele edecek. Final Four'un nerede düzenleneceği ise henüz belli değil. Takımlar 15 Mart'a kadar başvurularını yapabilecek" dedi.

 

Münih'teki kura çekimine de değinen Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın menajeri Didem Akın, "Fenerbahçe'ye inanılmaz bir saygı var. Bir marka olduk. Güzel bir atmosfer vardı" diye konuştu.

 

Avrupa şampiyonluğunu istediklerini söyleyen Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın menajeri Didem Akın  sözlerini şu ifadelerle tamamladı:
 

Baktığımız zaman bütün takımları iyi tanıyoruz. En büyük favori biziz. Güzel bir sezon olur. İstediğimiz hedefe ulaşırız. Ciddi yatırımlar yaptık. Yeni oyucular aldık. Antrenör değişikliğine gittik. Avrupa Şampiyonluğunu elde etmek istiyoruz."