Diego Ribas: "sonunda Bu Rüya Gerçekleşti"

10.07.2014

Diego Ribas: "sonunda Bu Rüya Gerçekleşti"

Brezilyalı yıldız oyuncu Diego Ribas, burada olduğu için çok mutlu olduğunu belirterek, "Gelme çabalarımız olmuştu ama sonuçta kısmet bu zamanaymış. Sonunda bu rüya gerçekleşti" dedi.


Fenerbahçemizin anlaşma sağladığı Brezilyalı yıldız oyuncu Diego Ribas, saat 23.00 sularında İstanbul’a geldi.


Atatürk Havalimanı’nda İdari Menajerimiz Hasan Çetinkaya ve taraftarlarımız tarafından karşılanan Diego Ribas’a, yolculuk süresince de bir diğer Brezilyalı oyuncumuz Cristian Baroni eşlik etti.


Havalimanında Fenerbahçe atkısıyla objektiflerimize poz veren Brezilyalı oyuncu, ardından da FB TV mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

 

"Burada olduğum için çok mutluyum"
Öncelikle burada olduğu için çok mutlu olduğunu ifade eden Diego Ribas, "Gerçekten çok mutluyum. Gelme çabalarımız olmuştu sonuçta kısmet bu zamanaymış. Sonunda bu rüya gerçekleşti. Burada olmaktan dolayı mutluyum" dedi.


"Taraftarın ve kulübün büyüklüğünü biliyorum"
Türkiye’de ve Fenerbahçe’de birçok arkadaşının olduğunu söyleyen başarılı oyuncu, "Birçok arkadaşım var. Onlarla da Fenerbahçe ile ilgili konuştum. Taraftarın ve kulübün büyüklüğünü biliyordum" diye konuştu.


"Cristian Baroni bana çok yardımcı oldu"
Kendisine yolculuk boyunca eşlik eden Cristian Baroni ile ilgili de Diego Ribas, "Uçakta ve öncesinde çok fazla konuştuk. Yılardır Fenerbahçe’de oyuyor. Bana çok büyük yardımcı oldu" ifadelerini kullandı.

 

"Kazanmak için buradayım"
Kazanmak için buraya geldiğinin altını çizen Brezilyalı yıldız, "Kazanmak için buraya geldim. Kazanmak istiyorum. Kazanan takımdan geldim.  Gollerimi göstermek istiyorum. Kazanmak için buradayım" şeklinde konuştu.

 

"Taraftarlar beni mesajlarıyla motive etti"
Son olarak da Fenerbahçe taraftarına kendisine gösterdiği yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden Brezilyalı yıldız oyuncu Diego Ribas, "Fenerbahçe taraftarı ile iletişim halindeydik. Mesajları beni motive etti. Artık buradayım. Teşekkürler" dedi.