Diego Ribas: "takimimiz Her Geçen Gün Daha İyiye Gidiyor"

15.11.2014

Diego Ribas: "takimimiz Her Geçen Gün Daha İyiye Gidiyor"

Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncularından Diego Ribas, takımımızın içinde bulunduğu son durumu ve A Milli Futbol takımımızın Brezilya ile yaptığı özel maçı değerlendirdi. Ribas şunları söyledi:


"Takımımız her geçen gün daha iyiye gidiyor, günden güne ileriye doğru yolumuza devam ediyoruz, kendimizi geliştiriyoruz. Zaten amacımız da bu antrenmanlarda ki takımımız için geçerli olan bu durum benim için de aynı şekilde geçerli. Takım ileriye gittikçe ben de yardımcı olmaya çalışan bir oyuncu olduğum için her gün kendimi geliştiriyorum ve geliştirmeye gayret gösteriyorum. Şu anda gerçekten çok iyi bir çalışma yürütüyoruz.


Her geçen maç ben de kendimi daha iyi hissetmeye başladım


Artık her antrenmanda ve her maçta kendimi bir öncekinden daha iyi hissediyorum ve takım halinde bu çalışmamıza devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Şu anda lider konumdayız ve çalışmalarımızı her geçen gün üzerine katarak sürdürürsek amacımız olan bu liderliği koruma konusunda yolumuza en iyi şekilde devam edeceğimizi düşünüyorum. Ben de her zaman takıma yardım etme gayreti içerisindeyim.


Türkiye ve Brezilya arasında oynanan bu karşılaşma her anıyla çok özel ve çok güzeldi. Büyük bir geceydi, büyük bir organizasyon vardı ve bu gecenin bir bayram havasında, bir şölen havasında geçtiğini düşünüyorum. Carlos Dunga yönetimindeki Brezilya Milli Takımı’nın en iyi performansının o akşamki performans olduğunu düşünüyorum. İyi bir oyun ortaya koydular. Bunların dışında taraftarların oluşturduğu atmosfer gerçekten çok güzeldi. Ben de oradaydım, o akşam stadımızda maçı izledim. Her anıyla o geceyi yaşamış olmaktan dolayı çok mutluyum."