Diego Ribas Takimla Birlikte Çalişti

31.03.2016

Diego Ribas Takimla Birlikte Çalişti

Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonunun 27.haftasında 3 Nisan 2016 Pazar günü saat 19.00’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde Osmanlıspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bugün Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla bu maçın hazırlıklarını sürdürdü.
 

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetiminde saat 11.00’de başlayan antrenman, 1 saat 20 dakika sürdü.
 

Milli takım kamplarından dönen futbolcularımızın da yer aldığı antrenman ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başladı. Ardından 2 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Pas organizasyonlarıyla devam eden antrenman dar alanda yapılan çift kale maç ve bireysel çalışmalarla tamamlandı.
 

Diego Ribas  antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışırken, Lazar Markovic ise kendisi için hazırlanan özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.
 

Takımımız, Osmanlıspor maçının hazırlıklarını 1 Nisan Cuma günü saat 11.00’de Can Bartu Tesislerimizde yapacağı antrenmanla sürdürecek.
 

Futbolcularımıza sürpriz doğum günü
Futbolcularımız Simon Kjaer, Ozan Tufan ve Jose Fernandao’nun doğum günü kutlandı. Osmanlıspor maçının hazırlıklarını sürdüren Profesyonel Futbol Takımımızda antrenman öncesinde sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Milli takımlarda bulunan oyuncularımız Simon Kjaer ve Ozan Tufan'ın yanı sıra Jose Fernandao’nun doğum günü, Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimizde kutlandı.