Dirk Kuyt: "elimizden Geleni Yapacağiz"

28.04.2013

Dirk Kuyt: "elimizden Geleni Yapacağiz"

Bu akşam hazırlanış açısından güzel bir gole imza attığını belirten Hollandalı yıldız Dirk Kuyt, Perşembe günü Benfica ile oynayacakları rövanş maçı içinse, “Çok zor bir maç olacak ama elimizden geleni yapacağız” dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Dirk Kuyt, “Bence bu sene Fenerbahçe çok fazla maç oynadı, bunların hemen hemen hepsinde de oynadım. Bu kadar maç oynamak çok zor ve hatta imkansız. Bazı oyuncuları dinlendirme kararı da son derece isabetliydi. Bir yandan da ikinci yarıda hocam beni oyuna aldığı için memnunum çünkü ben her zaman oynamak isteyen bir futbolcuyum” diye konuştu.

Golünü de anlatan Hollandalı oyuncu “Son derece iyi bir goldü hazırlanış açısından, Sow ve Stoch’un katkısı var. Güzel geldi ve ben de güzel dış vuruşla köşeye gönderdim” dedi.

Perşembe günü oynayacakları Benfica rövanşı hakkında da konuşan Kuyt, “Çok zor bir maç olacak ama üzerimize düşeni yapacağız. Çok büyük bir kulüp Fenerbahçe.. Taraftarı, oyuncusu ve diğer unsurlarıyla.. Bu çerçevede gideceğiz ve elimizden geleni yapacağız” diyerek sözlerini noktaladı.