Dirk Kuyt: "kazandiğimiz İçin Mutluyuz"

09.12.2012

Dirk Kuyt: "kazandiğimiz İçin Mutluyuz"

Oyuncumuz Dirk Kuyt, önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, "Önemli bir galibiyet aldık. Zorlu bir rakibe karşı oynadık ve kazandık. Kazandığımız için mutluyuz" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Dirk Kuyt, "Bizim için çok önemli bir galibiyetti. Maça çok iyi başladık, golü bulduk ama maalesef ardından biz de bir gol yedik. Sabırlı olmamız gerekiyordu. En sonunda golü bulduk ve doğal olarak çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Miroslav Stoch'un Borussia Mönchengladbach maçından çıkarken elini sıkmamasının ardından Stoch ile konuşup konuşmadığı sorulan Kuyt, "Futbol aslında duygusal ve heyecanlı bir oyun. Böyle şeyler olabiliyor. Bu durumla ilgili bana geldi ve konuştu. Kızgın olduğunu ve bu nedenle böyle bir şeyin olduğunu söyledi. Benim orada olduğumu görmemiş ve insanların anlatmasından sonra benim orada olduğumu fark etmiş. Bunun farkına vardıktan sonra benden özür diledi ve ben de bu özrü kabul ettim" diye konuştu.

Galatasaray derbisi hakkında da görüşlerini belirten Hollandalı yıldız, "Bence güzel bir maç olacak. Şu andaki seviyemize gelmek için zaman harcadık ve bence her hafta Fenerbahçe daha iyi oluyor. Galatasaray derbisi için hazırız. Bir an önce de maçı oynamak istiyoruz" ifadelerini kullandı.