Dünya Fenerbahçeliler Günü'ne Muhteşem Kutlama; 19.07 Fest

20.07.2012

Dünya Fenerbahçeliler Günü'ne Muhteşem Kutlama; 19.07 Fest

19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü, Dünyanın dört bir yanındaki Fenerbahçelilerle birlikte, İstanbul Caddebsostan Sahili’nde düzenlenen 19.07 Fest etkinliği çerçevesinde, Başkanımız Aziz Yıldırım, Yöneticilerimiz ve binlerce taraftarlarımızın katılımıyla coşkulu bir şekilde kutlandı.

Cardfinans’ın sponsorluğunda, ’Sarı lacivert bir gün bugün; 19.07 Fest’ sloganıyla düzenlenen ve sunuculuğunu Ayşenur Yazıcı’nın yaptığı kutlamaya; Eda ve Metin Özülkü, Ercüneyt Özdemir, Hakan Peker, Ferda Anıl Yarkın, Murat Evgin, Petek Dinçöz, Alişan, Taner Demiralp, Yeliz, Zeliha Sunal, Ayla Çelik, Emir, Ercan Saatçi gibi sanatçılar gönüllü olarak katılarak, seslendirdikleri parçalarıyla renk kattılar.

Caddebostan Sahili’nde kurulan platformun etrafında akşamın erken saatlerinden itibaren binlerce taraftarımızı bir araya getiren 19.07 Fest’e Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz de katıldı. Başkan Aziz Yıldırım, yoğun ilgi nedeniyle Caddebostan Sahili’ne ve oradan da konser alanına yoğun ilgi nedeniyle güçlükle ulaşabildi. Taraftarlarımızın lehine uzun süre tezahürat yaptığı Başkanımız, tüm yöneticilerimiz ve etkinliğe katılan sanatçılar eşliğinde sahnede söylenen Samanyolu parçasına eşlik ettikten sonra, yine sahneden taraftarlarımıza yönelik bir konuşma yaptı. ( (http://www.fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=29974 )

Lazer ve ışık gösterilerinin de düzenlendiği ve havanın kararmasının ardından binlerce Sarı Lacivert Çin fenerinin gökyüzüne bırakıldığı coşkulu kutlama, geç saatlere kadar devam etti.