Egemen: "taraftarimiza Bayram Hediyesi Verdik"

26.10.2012

Egemen: "taraftarimiza Bayram Hediyesi Verdik"

Oyuncumuz Egemen Korkmaz, maça iyi başlamadıklarını ancak yaşanan bu hataları telafi edeceklerini belirterek, "Karşılaşmaya iyi başlayamadık ama hatalarımızı telafi edeceğiz. Taraftarlarımıza bayram hediyesi verdik" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Egemen Korkmaz, "İlk yarı 15 dakikadan sonra rakibe kontrolü verdik. Baktığımızda bizim bireysel hatalarımız ve bireysel toplar kalemize tehlike olarak geri döndü. Volkan’ın yaptığı kurtarışlar çok önemliydi. Buraya gelmeden önce yapacağımız 2 önemli maçım belirleyici olduğunu biliyorduk. Limassolla evimizde kazanarak iddiamızı sürdürmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

Karşılaşmanın ilk yarısında ellerinden geleni yaptıklarını da belirten Egemen, "Defans olarak düşünmemek lazım, takım olarak defans yapıyoruz. Ummadığınız anda kaptırdığınız top size tehlike olarak geri geliyor. Mühim olan bu hataları en aza indirgemek. Zaman geçtikçe bazı şeyler daha iyi olabilir. Devre arasına kadar her şeyin çok iyi olacağını düşünüyorum o ana kadar her şey çok iyi olacaktır" ifadelerini kullandı.