Elaziğspor Maçi Hazirliklari Sürüyor

22.02.2014

Elaziğspor Maçi Hazirliklari Sürüyor

Fenerbahçemiz, 24 Şubat Pazartesi günü deplasmanda Elazığspor  ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Tesislerimize gelen Başkanımız Aziz Yıldırım, teknik heyetimiz ve oyuncularımızla bir süre sohbet ettikten sonra, antrenmanın bir bölümünü izledi.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde  saat 11.00'de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.

Antrenman öncesinde kaptan Emre Belözoğlu oğlu Ömer Akif ile sahada vakit geçirdi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda aktif dinlenmeye yönelik çalışmalar gerçekleştirildi. Bir grup 5'e 2 top kapma pas çalışması yaparken, diğer grup ise ayak tenisi maçı yaptı. Oyuncularımız antrenmanı bireysel çalışmalarla tamamladı.
 

Gökhan ile Holmen takımla çalıştı

Gökhan Gönül ile Samuel Holmen antrenmanın tamamında takımla çalışırken, Moussa Sow, Pierre Webo ve Serdar Kesimal ise özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.

Sol ayak serçe parmağında darbeye bağlı morarma olan Michal Kadlec tedbir amaçlı antrenmanda yer almazken, bir pozisyon esnasında sol omzunun üzerine düşen Bruno Alves ise çalışmayı yarıda bıraktı.

Fenerbahçemiz Elazığspor maçının hazırlıklarını 23 Şubat Pazar günü Can Bartu Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Kafilemiz saat 10.30'da başlayacak antrenmanın ardından özel uçakla Elazığ'a hareket edecek.