Eli Niego Son Yolculuğuna Uğurlandi

04.02.2015

Eli Niego Son Yolculuğuna Uğurlandi

Rahatsızlığı sonrasında 2 gün önce yitirdiğimiz Kulübümüzün eski atletlerinden ve Yüksek Divan Genel Kurul Üyesi Eli Niego, bugün düzenlenen törenlerle son yolculuğuna uğurlandı.

 

Eli Niego için ilk tören Kadıköy Hemdat İsrael Sinagogu’nda yapıldı. Buradaki dini törene Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Asbaşkanlarımızdan Turhan Şahin, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Amatör Şubeler Koordinatörümüz Fikret Çetinkaya,, Şube Kaptanlarımız, eski atletler, Divan ve Kongre Üyelerimiz ile Eli Niego’nun sevenleri ve yakınları katıldı.

 

Eli Niego için ikinci tören, Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde düzenlendi. Buradaki törene de Asbaşkanlarımızdan Turhan Şahin, Amatör Şubeler Koordinatörümüz Fikter Çetinkaya, Atletizm Şube Kaptanımız Gürsel Özyurt, eski atletler, Kongre ve Divan Üyelerimiz ile Eli Niego’nun yakınları ve sevenleri katıldı. Törende, Eli Niego’yu Fenerbahçe’ye kazandıran ve bir süre antrenörlüğünü de yapan Ünal Uyguç, Niego’yu anlatan bir konuşma yaptı.

 

Törenlerin ardından Eli Niego, Nakkaştepe Mezarlığı’nda toprağa verildi.

 

Merhuma bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınları, sevenleri ve tüm Camiamıza başsağlığı dileriz.